Úspěšné představení Divadla Beze Jména ANDĚL PÁNĚ 2

Úspěšné představení Divadla Beze Jména ANDĚL PÁNĚ 2

Ve dnech 29. - 31. 1. 2023 proběhlo celkem šest představení Divadla Beze Jména. Tentokrát to byla divadelní adaptace filmové pohádky Anděl Páně 2. Premiéru pro veřejnost a následných 5 představení pro MŠ, ZŠ a Gymnázium mikroregionu Bystřicko navšívilo téměř 2000 diváků. Představení jsou opravdu velmi hojně navštěvovaná a školami oblíbená.

Divadlo letos slaví 10 let od pořádání těchto "velkých" divadelních představení a 15 let od úplného založení divadelního souboru. Anděl Páně byl 17. celovečerní počin tohoto divadla. I přesto, že se osazenstvo divadla průběžně mění, divadlo si stále drží svou laťku, nováčci se vždy velmi rychle adaptují nastavenému režimu a nasají naši divadelní atmosféru. V divadle panuje přátelská a veselá nálada. Starší pomáhají mladším, ale i se stavbou kulis a lehčími organizačními věcmi.

Chtěli bychom poděkovat vám, našim divákům, za vaši neustálou podporu, bez vás bychom nefungovali. Dále Základní umělecké škole za poskytnutí prostor a nezbytnou podporu a Městu Bystřice nad Pernštejnem za podporu finanční, bez níž by divadlo také nemohlo fungovat v tomto rozsahu.

 

Děkujeme, za DBJ Martina Podsedník Olivová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru