Zaměstnanci

Vedení školy

Mgr. Milada Krásenská

Mgr. Milada Krásenská

ředitelka, akordeon

Mgr. Lenka Macháčková

Mgr. Lenka Macháčková

zástupce ředitele, smyčcové nástroje, smyčcový orchestr

 

Pedagogický sbor

Mgr. Terezie Březinová

Mgr. Terezie Březinová

klavír

MgA. Gabriel Červeňák

MgA. Gabriel Červeňák

kytara, elektrická kytara, basová kytara, kytarový soubor

Lucie Christianová

Lucie Christianová

klavír, korepetice

MgA. Josef Havel, dipl. um.

MgA. Josef Havel, dipl. um.

housle, Smyčcový soubor Cvrčci

Bc. Dita Havlová

Bc. Dita Havlová, DiS.

akordeon

Jiří Houf

Ing. Jiří Houf

klarinet, saxofon, komorní hra

Štěpán Husák, dipl. um.

Štěpán Husák, dipl. um. 

žesťové nástroje, Dechový orchestr ZUŠ

Radek Jablonovský

BcA. Radek Jablonovský

klavír, korepetice

Bc. Markéta Justová, DiS.

Bc. Markéta Justová, DiS.

korepetice

MgA. Vira Kaptsosh

MgA. Vira Kaptsosh

klavír, keyboard, kytara, akordeon

Kristýna Křemenáková, DiS.

Kristýna Křemenáková, DiS.

taneční obor

Miroslava Kytnerová

Miroslava Kytnerová

zobcová flétna, příčná flétna

Dana Makovská

Dana Makovská

akordeon, klavír, hudební nauka, Akordeonový soubor Dalečín

Simona Mojžíšová

Simona Mojžíšová

akordeon, keyboard, klavír

MgA. Martina Podsedník Olivová, dipl. um.

MgA. Martina Podsedník Olivová, dipl. um.

dřevěné dechové nástroje, dechový soubor, LDO, Divadlo Beze Jména

Antonín Pokorný, DiS.

Antonín Pokorný, DiS.

žesťové nástroje, komorní hra, hudební nauka

Mgr. Kateřina Pospíšilová, Ph.D.

Mgr. Kateřina Pospíšilová, Ph.D.

pěvecké sbory Pramínek, Pramen, Studánka, komorní Studánka

Natálie Palečková

Natálie Palečková

klarinet

MgA. Olha Shatova

MgA. Olha Shatova

klavír, korepetice, komorní hra/klavír

Alžběta Směták, DiS.

Alžběta Koudelková, DiS.

klavír, korepetice

Mgr. Klára Hloušková

Mgr. Klára Hloušková

Hudební nauka

MgA. Petra Špačková Lintymerová

MgA. Petra Špačková Lintymerová

zpěv, hudební nauka, První krůčky k umění

Mgr. Michaela Uhlířová

Mgr. Michaela Uhlířová

klavír

Mgr. Libuše Zítková

Mgr. Libuše Zítková

výtvarný obor

MgA. Jana Zmeškalová, Dis.

MgA. Jana Zmeškalová, DiS.

zobcová flétna, příčná flétna, hudební nauka

 

Ekonomický úsek 

Ing. Jindřiška Fučíková

hospodářka školy

 
 

Správní zaměstnanci

Marta Dvořáková

Marta Dvořáková

školnice

Blanka Fryšoncová

Blanka Fryšoncová

uklízečka

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru