USPĚCHY NAŠICH MLADÝCH VÝTVARNÍKŮ

V letošním roce navázali naši mladí výtvarníci z výtvarného oboru bystřické ZUŠ (Všeobecné výtvarné studium) na úspěchy svých předchůdců z minulých let.
USPĚCHY NAŠICH MLADÝCH VÝTVARNÍKŮ

Student Josef Růžička byl díky intenzivní přípravě při velké konkurenci přijat ke studiu architektury v Brně na VUT a žáci Veronika Smílková a Petr Lukas byli přijati na prestižní uměleckou školu – Střední uměleckoprůmyslovou školu v Jihlavě – Heleníně. Petr Lukas se dostal na obor Design a vizuální komunikace a Veronika Smílková na obor Malba a ilustrace. Oba se umístili na skvělých pátých místech v talentových zkouškách ve svém oboru.

Dalším úspěchem je vítězství v soutěži na grafický návrh pro dvě trafostanice E-on (soutěž „Zkrášlujeme naše město“). Oba naši žáci – Alžběta Špačková a Jan Kišš se umístili na 1. místech a podle jejich návrhů se budou realizovat dvě trafostanice v Bystřici n. P. Můžeme se těšit na „Myšky záškodnice“ a „Větvící se energii“. Věříme, že tato díla budou přinášet Bystřici radost a vizuální osvěžení!

Úspěchy našich mladých výtvarníků vypovídají o výborné úrovni výtvarného oboru a talentu dětí z Bystřicka.

Pro zájemce z řad dětí od 5 let výše nebo pro uchazeče o budoucí studium pedagogických či uměleckých oborů nabízíme intenzivní vzdělávání napříč nejrůznějšími výtvarnými technikami. Více informací i možnost podání elektronické přihlášky je na www.zusbnp.cz

 

FOTOGALERIE KE ZHLÉDNUTÍ ZDE

 

28. 4. 2022 L. Z.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru