Podpořte získání nového klavíru PETROF pro naši školu

Podpořte získání nového klavíru PETROF pro naši školu

Podpořte získání nového klavíru PETROF pro naši školu

Vážení rodiče, žáci, přátelé a příznivci naší ZUŠ!
Před několika měsíci jsme zkusili podat žádost o nový klavír v rámci projektu Nadace Karla Komárka PIANA DO ŠKOL.
A nedávno jsme dostali radostnou zprávu, že naše škola získala příležitost si nové pianino Petrof pořídit. Princip celého projektu Nadace K. Komárka je takový, že vybrané školy (12 z celé republiky) musí získat část cenynástroje v rámci veřejné sbírky. Nástroj stojí 299 000,- Kč, firma Petrof dala slevu 50.000,- Kč. Ze zbývající částky Nadace K. Komárka věnuje 50%, tedy 124 500 Kč, a to formou násobení částek od dárců ve veřejné sbírce, ve které musíme získat stejný obnos – 124.500,-Kč. Každou korunu, kterou věnují naši příznivci, kterou věnujete vy, nadace okamžitě zdvojnásobí přímo na webu tohoto projektu, kde sbírka probíhá.

Více informací o projektu:

www.pianadoskol.cz. Proto se na vás touto cestou obracíme s prosbou o podporu v jakékoliv výši. I ten nejmenší obnos se počítá. Čím dříve částku vybereme, tím dříve si naši žáci budou moci svůj koncertní repertoár zahrát na kvalitním nástroji s plnýmzvukem. Čas pro sbírku je vyhrazený do konce roku.

Jak přispět?

Odkaz na stránky, kde můžete jednoduše poslat svůj dar přímo naší škole naleznete po kliknutí ZDE nebo prostřednictvím QR kódu.

Všechny dárce s příspěvkem vyšším než 5000,- Nadace navíc odmění volnými vstupenkami na festival Dvořákova Praha. Potvrzení o daru v jakékoli výši pro daňové účely je samozřejmostí, získáte jej přímo při darování. Zveřejnění dárce (loga firmy apod.) nabízíme na webu ZUŠ. Podpořte naše/vaše děti a pomozte nám získat nástroj, se kterým se hraní pro ně stane opravdovým zážitkem....
Předem velmi děkujeme!

video: 

Vaše otázky:

Na základě Vašich dotazů ohledně projektu „Piana do škol“, jsme se rozhodli, že Vám zde přehledně shrneme základní informace a odpovědi.


O co se jedná?

Naše škola byla vybrána do grantové výzvy „Piana do škol“, kde máme možnost získat nové pianino do klavírní třídy.  Celková cena nového kvalitního nástroje je 299 000 Kč, s tím, že naše škola musí ve veřejné sbírce získat 124 500,- Kč, zbytek uhradí firma Petrof a nadace Nadace Karel Komárek Family Foundation. Jakmile se potřebná částka vybere, dostaneme nové piano přímo do školy, kde bude dělat radost našim žákům nejen klavírního oddělení.


Kolik je vybráno?

Ke dni 26. 5. 2023 se nám podařilo vybrat částku 25 877,83 Kč. Všem, kteří jste přispěli jakoukoli částkou, velice děkujeme. Aktuální stav výběru můžete vidět ZDE. Jakou částkou můžete pomoct? Výše daru je zcela na Vás. Navíc si darovanou částku můžete odečíst také z daní (potvrzení Vám přijde obratem po odeslání).


Jak můžu přispět/Kde se přispívá?

Na stránkách projektu „Piana do škol“ byl zřízen účet, kde peníze můžete zaslat bankovním převodem nebo můžete přispět platbou přes kartu. Stačí si na stránkách: https://pianadoskol.cz/darovat vybrat školu, částku a možnost platby.
Všem, kteří jste již přispěli, upřímně děkujeme a doufáme, že Vám uděláme radost mnoha koncerty, které pro Vás připravujeme. Vaše ZUŠka
Video: 

Pokud chcete tento skvělý projekt podopořit  - ve prospěch naší školy - klikněte prosím na následující odkaz (nebo načtěte QR kód), který vás navede na nadační web, kde můžete připět naší škole. 

Podpořte obnovu našeho "vozového parku". Děkujeme, Vaše ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem.

                                          PODPOŘTE ZDE 

                                                                                

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru