LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ 2 v podání DIVADLA BEZE JMÉNA

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ 2  v podání DIVADLA BEZE JMÉNA

Vážení a milí příznivci našeho divadla, 

Ve dnech 28. - 30. ledna 2024 proběhlo celkem šest divadelních představení původně animované pohádky Ledové království 2. My bychom Vám všem chtěli velmi poděkovat za vaši rekordní účast a především za vaši neutuchající podporu, protože bez Vás, našich diváků, by se tato představení nemohla nikdy uskutečnít. 
 
Příběh vyprávěl o dvou sestrách Else a Anně, které se snaží zachránit své království Arendell po probuzení magických sil kouzelného lesa....V hlavních rolích se představili: Natálie Palečková, Aneta Janečková, Matyáš Exl, Jakub Koutník, Tomáš Janoušek, Tomáš Menšík, Marie Kabrdová, Zdeněk Vejpustek, Pavel Sedlář, Tereza a Daniela Koutníkovy, Anna Marie Pecinová a v dalších rolích hráli: Lucie Stříteřská, Ondřej Makovský, Valerie Stela Karafiátová, Dita Havlová, Magdaléna Mičková, Amálie Viktorie Makovcová, Šimon Exl, Liliana Menšíková a další. 
Samozřejmě nechyběl ani náš skvělý divadelní orchestr.
Představení byla zdařilá a naši herečtí nadšenci si to velmi užívali. Společně s orchestrem předvedli hezké výkony a i když byl příběh trošku náročnější na pochopení s návazností na 1. díl, tak věříme, že jste odcházeli s příjemnými pocity. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na vás příště.
 
Premiéra proběhla v neděli 28. 1. 2024 v 18.00 ve velkém sále Kulturního domu v Bystřici nad Pernštejnem. 
Reprízy:
pondělí 29. 1. - 8.30, 10.00 a 11.30
úterý 30. 1. - 8.30 a 10.00
 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru