Skvělé výsledky žaček výtvarného oboru při talentových zkouškách na střední umělecké školy

Všechny naše žačky výtvarného oboru, které se hlásily na střední umělecké školy, byly přijaty. A nejen to, umístily se vynikajícím způsobem při talentových zkouškách!
Skvělé výsledky žaček výtvarného oboru při talentových zkouškách na střední umělecké školy

Amálie Dudová byla první v oboru Malířství na Střední škole umění a designu v Brně, Adéla Jamborová byla první v oboru Design a vizuální komunikace na Střední uměleckoprůmyslové škole v Jihlavě, Natálie Plocková byla druhá v oboru Malířství na Střední škole umění a designu v Brně, stejně tak v oboru Malba a ilustrace na Střední uměleckoprůmyslové škole v Jihlavě a Anežka Prokopová byla pátá po druhém kole přijímacích zkoušek v prestižním oboru Design interiéru na Střední škole umění a designu v Brně.

Tímto úspěchem naše výtvarnice prokázaly, že se pečlivě a poctivě připravily, protože se jedná o prestižní obory na výborných školách. Všem přijatým děvčatům gratulujeme a přejeme jim, aby si studium užily a stanovily si do budoucnosti co nejvyšší cíle! Neméně velká gratulace a poděkování patří také paní učitelce Zítkové - její velmi kvalitní vedení a dlouhodobá péče o rozvíjení talentu žáků je základem pro výše uvedené úspěchy.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru