Koncert pro Úsměváčky

18. 3. 2019 se pod záštitou MAP uskutečnil v ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem nádherný koncert.
Koncert pro Úsměváčky

 

Nepřijelo k nám obrovské filharmonické těleso, ani velmi známá kapela, ale spousta malých a mladých nadějných muzikantů ze ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem. Celým koncertem nás mile provedla Lenka Macháčková a představili se nám žáci nejen z její třídy, ale i žáci tříd ze tříd p.u. Dity Havlové, Michaely Uhlířové, Martiny Olivové, Josefa Havla, Jaromíra Žižky, Štěpána Husáka a Antonína Pokorného.

Od 15:00 byl pro handicapované Úsměváčky a jejich rodiče připraven program. Mohli jsme si prohlédnout celou ZUŠ, proto jsme s chutí navštívili všechny učebny a viděli i slyšeli všechny možné nástroje. Bylo to pro nás velmi zajímavé. Ani schody díky přichystanému schodolezu nás nezastavily. Na konci prohlídky na nás čekalo malé občerstvení.

A pak už jsme se těšili do sálu na koncert. Milým překvapením bylo, když jsme při příchodu do sálu zjistili, že na koncert přišlo velké množství diváků, kteří se spolu s námi těšili na koncert. A pak už jsme se všichni zaposlouchali do písní z pohádek a filmů. A abychom nezůstali my Úsměváčci pozadu, vystoupila i Nikolka a zahrála na keybord. Nakonec jsme si všichni zabubnovali a zazpívali píseň Lví král.

Děkujeme projektu MAP, díky kterému se koncert mohl uskutečnit, ZUŠ Bystřice n.P. a paní Lence Macháčkové i všem ostatním pedagogům a vystupujícím za krásný zážitek nejen pro Úsměváčky. Doufáme, že se všem divákům líbil koncert stejně jako nám Úsměváčkům.

"Úsměv je světlo, jenž se ukáže v okně obličeje a naznačí, že srdce je doma" …a vy jste tímto koncertem vykouzlili ne jeden, ale spoustu úsměvů.

 

Za všechny Úsměváčky Soňa Dudková

 

Fotogalerie ke zhlédnutí zde. 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru