Archiv aktualit školní rok 2007/18

Závěr školního roku proběhne v ZUŠ v pátek 29.6., vysvědčení si žáci vyzvednou od svých třídních učitelů v době od 8.00 do 11.00 hodin. Na vyžádání rodičů si lze vysvědčení vyzvednout i dříve v posledním týdnu školního roku.
Benefiční koncert rockové formace se Smyčcovým orchestrem N. Kyjovského při ZUŠ. Zazní skladby od Nightwish, Arakainu, Apocalypticy, Lucie a dalších kapel.
Závěrečný koncert klavírní třídy Alžběty Smětak s hosty. Zazní skladby napříč všemi žánry od klasiky až po boogie, které přednesou žáci ve věku od 5 do 18 let. Středa 27. 6. 2018 / 17:00 hod. / malý sál KD Bystřice n. P.. Vstupné dobrovolné.
V programu vystoupí žáci klavírní třídy Renaty Pečinkové, kteří zahrají - jak již název napovídá - své oblíbené skladby z různých hudebních žánrů - pondělí 25. 6. 2018 v 16.00 hod. ve velkém sále ZUŠ.
Blíží se premiéra dalšího představení Divadla Beze Jména. Tentokrát jsme se postili do velice náročného projektu. V divadelní adaptaci animovaného „disneyovského“ muzikálu Kráska a zvíře, ožije příběh i postavy, které diváci znají a zbožňují.
Koncert žáků třídy Michaely Uhlířové. Zazní různorodé skladby, které si mladí pianisté oblíbili.
ZUŠ a Městské muzeum v Bystřici nad Pernštejnem vás tímto zve na koncert ke dni Evropského svátku hudby. Místem konání bude prostor u kašny na náměstí. V programu od 19.00 hod. se představí Smyčcový orchestr N. Kyjovského a Akordeonový soubor Notičky.
Tradiční tematický koncert smyčcového souboru Cvrčci, tentokrát na pohádkové téma.
Srdečně zveme na závěrečný koncert žáků pěvecké třídy Petry Špačkové Lintymerové. V programu koncertu zazní především lidové písně, umělé písně a árie.
Vystoupení žáků flétnové, klavírní a pěvecké třídy paní učitelky Evy Bagarové a paní učitelky Margarety Janjic. Koncert proběhne ve čtvrtek 14. 6. 2018 v 15.00 hod. v ZŠ Rožná. Vstupné dobrovolné.
Srdečně zveme na společný koncert klávesové oddělení v pondělí dne 4. 6. 2018 od 17.00 hod. v půdních prostorech Městského muzea Bystřice nad Pernštejnem. V programu vystoupí sólisté, komorní uskupení a soubor "Notičky". Vstupné dobrovolné.
Vážení rodiče, děkujeme za projevený zájem o studium v Základní umělecké škole. V příloze naleznete seznam dětí přijatých ke studiu pro nový školní rok 2018/2019.
Srdečně zveme na besídku nejmenších žáků naší školy. V programu se představí žáci přípravných ročníků a nižších ročníků prvního stupně, zazpívá DPS Pramínek pod vedením paní učitelky Inky Pospíšilové.
Přijměte pozvání na II. ročník celostátního happeningu základních uměleckých škol ve veřejném prostoru, který se uskuteční ve čtvrtek 24. 5. 2018 od 14.00 hod. v amfiteátru na náměstí v Bystřici n. P..
ZUŠ Bystřice n. P. tímto zve na Módní přehlídku vlastní oděvní tvorby dětí na téma "TVAR", která se uskuteční ve čtvrtek 24. 5. 2018 od 10.00 hod v amfiteátru na náměstí.
Sborové zpívání, energie, radost - vše pod vedením paní učitelky Inky Pospíšilové.
Ve čtvrtek 17. května v 17:00 hod. proběhne ve velkém sále ZUŠ Malý absolventský koncert. V programu se představí nejen letošní absolventi, ale i žáci mladších ročníků hudebního oboru. Organizační zajištění celé akce - paní učitelka Michaela Uhlířová.
Srdečně tímto zveme na koncert absolventů ZUŠ 2018 a žáků partnerské školy v Litovli, který se uskuteční ve středu 16. května 2018 v 18:00 hodin ve velkém sále KD Bystřice n. P..
Odpolední setkání k Mezinárodnímu dni rodin s písničkami a ochutnávkou sladkých i slaných receptů.
Ve středu 9. května v 17.00 hod. proběhne ve velkém sále ZUŠ malý koncert ke Dni matek. V programu, který je určen nejen všem maminkám, se představí mladší žáci z houslové třídy Lenky Macháčkové a akordeonové třídy Milady Krásenské.
Oznámení o vyhlášení ředitelského volna na den 7. 5. 2018.
Prohlídka školy pro veřejnost a pro nové uchazeče o studium, zápis do přípravných a 1. ročníků hudebních a výtvarných oborů.
V celostátním – ústředním kole soutěže MŠMT pro žáky ZUŠ bude naši školu reprezentovat ve své věkové kategorii v sólovém zpěvu Martin Uher, který vítězně prošel školním, okresním i krajským soutěžním kláním.
V dopoledních dvou představeních se žákům mateřských a základních škol regionu Bystřicko představí žáci ZUŠ s ukázkami nejrůznějších hudebních nástrojů.
Srdečně zveme na vystoupení žáků houslové třídy pana učitele Josefa Havla, které proběhne ve středu 25. 4. 2018 v 17.00 hodin v malé sále Kulturního domu.
V pondělí 16. 4. 2018 v 17.00 proběhne v sále ZUŠ školní koncert žáků z jednotlivých hudebních oddělení. Koncert organizačně zajišťuje pan učitel Jaromír Žižka.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru