Koncert a výstava absolventů ZUŠ 2019

Základní umělecká škola má ve šk. roce 2018/19 celkem 34 absolventů, kteří úspěšně ukončili I. nebo II. stupeň uměleckého vzdělávání.
Koncert a výstava absolventů ZUŠ 2019

Žáci hudebního oboru se představili a studium symbolicky ukončili koncertem v Kulturním domě, žáci výtvarného oboru připravili výstavu svých absolventských prací ve foyer velkého sálu KD. Kromě tohoto koncertu se další žáci představili na podobně zaměřeném koncertě 16 . 5. v sále ZUŠ a někteří také na koncertech svých tříd v závěru šk. roku.

Slavnostní vyřazování absolventů a předání absolventských vysvědčení proběhne 20 .6. v 17.00 hod. v sále ZUŠ. Tablo se svými fotografiemi absolventi najdou na náměstí TGM ve výloze obchodu s dětským zbožím. Děkujeme paní Musilové za tuto možnost a paní Císařové za nafocení tabla.

Všem absolventům přejeme, aby je kvalitní umění a hudba provázely životem i nadále a přinášely jim radost!

FOTKY Z ABSOLVENTSKÉHO KONCERTU KE ZHLÉDNUTÍ ZDE: