NEJBLIŽŠÍ AKCE ZUŠ A AKTUALITY

KLIKNUTÍM ZDE ZOBRAZÍTE NADCHÁZEJÍCÍCÍ AKCE ŠKOLY

Ohlédnutí za akcí ZUŠ OPEN 2017

Součástí zahajovacího galakoncertu ZUŠ OPEN 2017 v Bystřici nad Pernštejnem byla také módní přehlídka žáků výtvarného oboru. Téma letošní přehlídky bylo "Rostlina". Video z proběhlé akce ke zhlédnutí zde:

Do fotogalerie byly přidány nové fotky z lednových koncertů:

Novoroční školní koncert 18. 1. 2018:

Třídní koncert žáků tříd Mgr. Milady Krásenské, Dity Havlové a Jaromíra Žižky 24. 1. 2018:

Školní kolo soutěže v sólovém a komorním zpěvu.

Ve čtvrtek 15. 2. 2018 od 17.00 hodin proběhne v malém sále ZUŠ školní kolo soutěže žáků v sólovém a komorním zpěvu. Soutěž je veřejně přístupná, vstup volný.

skolni-kolo-ve-zpevu-2018.jpg

Pozvánka na zájezd do Východočeského divadla v Pardubicích

ZUŠ pořádá v pondělí 19. 2. 2018   zájezd  do    Východočeského   divadla v Pardubicích na balet P. I. Čajkovského Spící krasavice. Účinkuje balet a orchestr Divadla F. X. Šaldy z Liberce. Vstupenky pro žáky ZUŠ budou zdarma (hradí škola), žáci přispívají pouze na dopravu autobusem (cca 200,-Kč). Odjezd od ZUŠ v 16.30 hod, návrat cca 22.30 - 23.00. Přihlášky + 200,-Kč vybírá p. uč. Renata Pečinková (uč. klavíru č. 3) do čtvrtka 22. února!

pardubice.png

Zimní besídka žáků

V pondělí dne 19. 2. 2018 v 17.00 proběhne v sále ZUŠ besídka žáků hudebního oboru. Večerem vás provede p. uč. Martina Olivová. Vstupné na akci je dobrovolné.

zimni-besidka-19.1.2018.jpg

Okresní kolo soutěže ve hře na dechové nástroje.

Soutěžní kolo proběhne ve středu dne 21. 2. 2018 od 9.00 do 14.00 hodin v prostorech ZUŠ Velké Meziříčí. Naši školu budou reprezentovat tito žáci:

• Kabrdová Marie
  • Vičarová Eliška
  • Čech Jiří
  • Samková Josefína
  • Mazourek Jakub
  • Vičar Vojtěch
  • Blecha Petr
  • Proks Roman
  • Vrbková Lenka
  • Pecinová Anna Marie
  • Brožová Natálie
  • Polách Tadeáš
  • Dřínovský Marek
  • Kos Lukáš
  • Kuda Pavel
  • Pavelka František

Okresní kolo soutěže v sólovém a komorním zpěvu.

Ve čtvrtek 22. 2. 2018 od 8.00 do 14.00 hodin proběhne v malém sále ZUŠ okresní kolo soutěže žáků v sólovém a komorním zpěvu. Soutěž je veřejně přístupná, vstup volný.

okresni-kolo-ve-zpevu-2018.jpg

Jarní prázdniny

Jarní prázdniny budou v termínu 26. 2. - 4. 3. 2018. Veškerá výuka odpadá.

Rozvrh předmětu HUDEBNÍ NAUKA pro šk. rok 2017 / 2018

Dechový orchestr ZUŠ má nové koncertní oblečení

Oslavy 60. výročí založení ZUŠ v Bystřici n. P.

Dne 1. 10. 2016 oslavila naše škola 60. let trvání základního uměleckého školství v Bystřici n. P.. Dopoledne od 10.00 byla ZUŠ otevřena pro širokou veřejnost, od 14.00 proběhl koncert žáků a souborů v bystřickém amfiteátru. Slavnostní koncert pedagogů a hostů se uskutečnil od 18.00 ve velkém sále KD. Součástí programu byla výstava autorských prací Mgr. Libuše Zítkové - učitelky výtvarného oboru a obsáhlá výstava nejzajímavějších fotografií z historie školy. Tuto výstavu můžete vidět od 17. 10. v prostorách ZUŠ a od 6. 1. 2017 v Bočkově síni Městského Muzea. Fotografie z oslav ZUŠ si můžete prohlédnout ZDE. Za nafocení děkujeme paní Haně Císařové.

dsc_8107.jpg

dsc_7929.jpg

Více fotografií najdete na odkazu ZDE.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

školní rok 2015/2016

Změny ve výběru příspěvku na vzdělávání

Vážení rodiče, výše školného pro šk. rok 2015 /2016 byla nově stanovena rozhodnutím Rady města Bystřice nad Pernštejnem č. 6/7/2015 jako souhrn platby žáka (1600,- Kč) a příspěvku obce, ve které má žák trvalé bydliště (300,- Kč za pololetí). Jednotlivé obce regionu Bystřicko uzavřely se zřizovatelem naší školy -  Městem Bystřice n. P.  - smlouvy,, na základě kterých své žáky finančně podporují v uměleckém vzdělávání a hradí jim přípěvek 300,- Kč za pololetí. Některé z obcí však smluvní vztah neuzavřely - své žáky se rozhodly podpořit jiným způsobem, popř. se rozhodly uhradit tento náklad rodičům proti účtence - a v tomto případě je nutné, aby rodiče platbu uhradili u zřizovatele, tedy na pokladně Městského úřadu Bystřice n. P. (zde také dostanete více informací, další potřebné informace získáte u zastupitelstev jednotlivých obcí).

Obce, které neuzavřely smlouvu se zřizovatelem ZUŠ:

Jimramov, Sedliště, Prosetín, Brťoví, Radkov, Rodkov, Rovečné, Malé Tresné, Věstín, Věžná, Jabloňov, Pernštejneské Janovice, Zubří, Strážek

Rodiče žáků s trvalým bydlištěm v těchto obcích, obraťte se na Městský úřad Bystřice n. P., pokladna - tel. 566 590 350. V případě nejasností se také můžete obrátit na zřizovatele ZUŠ - tel. 566 590 355.