NEJBLIŽŠÍ AKCE ZUŠ A AKTUALITY

KLIKNUTÍM ZDE ZOBRAZÍTE NADCHÁZEJÍCÍCÍ AKCE ŠKOLY

Podzimní školní koncert

V pondělí 16. 10. 2017 v 17.00  proběhne v sále ZUŠ první koncert ZUŠ v tomto školním roce. Účinkují žáci hudebního oboru, organizační zajištění a průvodní slovo - p. uč. Josef Havel. Vstupné dobrovolné.

Upozornění - změna ve výuce

V pátek 20. 10. 2017 odpadne výuka, která se koná ve velkém - dolním - sále ZUŠ z důvodu probíhajících voleb v těchto prostorách. Děkujeme za pochopení.

Koncert k 20. výročí založení pěveckého sboru Studánka

Dne 4. listopadu 2017 v 18.00 hod. ve velkém sálu KD oslaví pěvecký sbor Studánka při ZUŠ Bystřice n. P. dvacáté výročí svého založení. Tento sbor špičkové kvality v rámci celé ČR po celou dobu jeho činnosti vede a diriguje p. uč. Inka Pospíšilová. Přijďte oslavit kulaté výročí s mladými zpěváky! Vstupné dobrovolné.

Přehlídka činnosti tří ZUŠ v Novém Městě n. M.

Na koncertě se představí tři umělecké školy s pestrým programem. Účinkovat budou žáce a pedagogové ze ZUŠ Žďár nad Sázavou, ZUŠ Nové Město n. M. a ZUŠ Bystřice n. P. Naši školu bude reprezentovat Akordeonový soubor pod vedením J. Žižky a Módní přehlídka výtvarného oboru pod vedením L. Zítkové.

Rozvrh předmětu HUDEBNÍ NAUKA pro šk. rok 2017 / 2018:

Dechový orchestr ZUŠ má nové koncertní oblečení

Jak si vedli žáci naší školy v soutěžích?

Krajská a celostátní kola - výsledky ZDE

Okresní kola - výsledky ZDE

Oslavy 60. výročí založení ZUŠ v Bystřici n. P.

Dne 1. 10. 2016 oslavila naše škola 60. let trvání základního uměleckého školství v Bystřici n. P.. Dopoledne od 10.00 byla ZUŠ otevřena pro širokou veřejnost, od 14.00 proběhl koncert žáků a souborů v bystřickém amfiteátru. Slavnostní koncert pedagogů a hostů se uskutečnil od 18.00 ve velkém sále KD. Součástí programu byla výstava autorských prací Mgr. Libuše Zítkové - učitelky výtvarného oboru a obsáhlá výstava nejzajímavějších fotografií z historie školy. Tuto výstavu můžete vidět od 17. 10. v prostorách ZUŠ a od 6. 1. 2017 v Bočkově síni Městského Muzea. Fotografie z oslav ZUŠ si můžete prohlédnout ZDE. Za nafocení děkujeme paní Haně Císařové.

dsc_8107.jpg

dsc_7929.jpg

Více fotografií najdete na odkazu ZDE.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

školní rok 2015/2016

Změny ve výběru příspěvku na vzdělávání

Vážení rodiče, výše školného pro šk. rok 2015 /2016 byla nově stanovena rozhodnutím Rady města Bystřice nad Pernštejnem č. 6/7/2015 jako souhrn platby žáka (1600,- Kč) a příspěvku obce, ve které má žák trvalé bydliště (300,- Kč za pololetí). Jednotlivé obce regionu Bystřicko uzavřely se zřizovatelem naší školy -  Městem Bystřice n. P.  - smlouvy,, na základě kterých své žáky finančně podporují v uměleckém vzdělávání a hradí jim přípěvek 300,- Kč za pololetí. Některé z obcí však smluvní vztah neuzavřely - své žáky se rozhodly podpořit jiným způsobem, popř. se rozhodly uhradit tento náklad rodičům proti účtence - a v tomto případě je nutné, aby rodiče platbu uhradili u zřizovatele, tedy na pokladně Městského úřadu Bystřice n. P. (zde také dostanete více informací, další potřebné informace získáte u zastupitelstev jednotlivých obcí).

Obce, které neuzavřely smlouvu se zřizovatelem ZUŠ:

Jimramov, Sedliště, Prosetín, Brťoví, Radkov, Rodkov, Rovečné, Malé Tresné, Věstín, Věžná, Jabloňov, Pernštejneské Janovice, Zubří, Strážek

Rodiče žáků s trvalým bydlištěm v těchto obcích, obraťte se na Městský úřad Bystřice n. P., pokladna - tel. 566 590 350. V případě nejasností se také můžete obrátit na zřizovatele ZUŠ - tel. 566 590 355.